Informacja dla prezesów Koł i Klubów PTTK przy naszym oddziale

W związku z kampanią sprawozdawczo-wyborczą przed walnymi zebraniami kół i klubów PTTK, które muszą się odbyć do końca br.  i działając na podstawie Uchwały nr 185/XVI/2007 Zarządu Głównego z dnia 12 maja 2007 roku w sprawie przyjęcia znowelizowanego "Systemu wyróżnień członków i jednostek organizacyjnych Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego" publikujemy odnośniki do stron gdzie można pobrać wzory wniosków  o przyznanie wyróżnień i odznaczeń dla członków PTTK, jednostek organizacyjnych oraz osób i instytucji wspierających naszą działalność. Wnioski należy składać za pośrednictwem zarządu macierzystego oddziału PTTK. Podajemy odnośniki do stron gdzie można pobrać wnioski odpowiednio:

Kapituły Odznaczeń przy ZG PTTK w Warszawie

Wojewódzkiej Kapitule Odznaczeń przy Radzie Prezesów PTTK woj. Śląskiego