Szanowne Koleżanki i Koledzy

Z uwagi na panujące zagrożenie epidemiologiczne i zalecenia stosownych służb w tym zakresie, oraz mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych członków i sympatyków, zawieszamy funkcjonowanie naszego biura Oddziału do odwołania.

W sprawach pilnych można kontaktować się i umawiać z pracownikiem biura Kol. Rafałem Sanetrą telefonicznie pod numerem 607-888-935.

Nie odbędzie się planowany 25 marca br. Nadzwyczajny Walny Zjazd Oddziału.

Jednocześnie rekomendujemy rozważenie rezygnacji w kołach, klubach, komisjach z organizacji w najbliższym czasie planowanych wycieczek, imprez, spotkań, slajdowisk itp.

W związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną stanem epidemiologicznym na terenie kraju oraz zapobieganiem zakażania wirusem SARS-CoV-2 - Zarząd Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu informuje, że do odwołania zamknięte będzie biuro Oddziału.

Wszelakie imprezy turystyczne w ramach PTTK planowane w najbliższych okresach zgodnie z zarządzeniami Władz Państwowych zostały odwołane.

Członkowie PTTK, którzy do obecnej chwili nie uregulowali składek za 2020 rok mogą w tej sprawie skontaktować się (telefonicznie lub mailowo) z osobą odpowiedzialną za składki w macierzystym Kole/Klubie.

Osoby odpowiedzialne za składki w Kole lub Klubie PTTK uzgadniają (telefonicznie lub mailowo) z pracownikiem biura Oddziału sposób nabycia znaczków składkowych.

Drodzy Członkowie Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu prosimy Was o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zaniechaniu wszelkich zbędnych spotkań. Życzymy Wam i Waszym Rodzinom zdrowia.