KOMUNIKATY PREZESA ODDZIAŁU

1) 8 września br. odbędzie się posiedzenie plenarne Zarządu Oddziału.

2) 15 września br. o 17:00 odbędzie się spotkanie prezesów kół i klubów naszego Oddziału z władzami Oddziału w sprawie przygotowań do kampanii sprawozdawczo-wyborczej w kołach i klubach.

3) Od 12 września ruszą zapisy (opublikowany będzie regulamin) na tegoroczny 50-ty Jubileuszowy Jesienny Zlot Żywczaków Babia Góra 2016, który odbędzie się 25 września br.

4) W dniach 30.09-02.10 br. odbędzie się 47 Rajd "Zagłębiaków" organizowany przez Oddział PTTK w Dąbrowie Górniczej. Nasz Oddział bierze udział w tej imprezie na zasadzie partnerstwa, a finał rajdu przewidziany jest 2 października w amfiteatrze pod Grojcem. Zachęcam do udziału w rajdzie zarówno turystów pieszych jak i załogi motorowe.

5) 8 października w Rajczy odbędzie się akcja Czyste Beskidy w której weźmie udział nasz Oddział (Komisja Turystyki Górskiej), będziemy sprzątać szlaki i prowadzić warsztaty znakarskie i pokazy odnawiania szlaków.

6) 16 października br. przy Schronisku PTTK na Przysłopie pod Baranią Górą, przeprowadzimy finał tegorocznego XLII Rajdu Pięciu Wierchów Beskidzkich. Regulamin i karta rajdowa do pobrania. Przypominam, że rajd trwa od 1 maja do 12 października br. wciąż można zdobywać potwierdzenia 5 dowolnych szczytów Beskidów Zachodnich.