Posiedzenie plenarne ZO 1 grudnia 2016 r.

1 grudnia br. odbyło się ostatnie w tym roku, a 27 w kadencji 2013-2017, posiedzenie plenarne Zarządu Oddziału Babiogórskiego PTTK. Podczas posiedzenia miało miejsce:

1.Wystąpienie Prezesa OKR w sprawie ostatnio przeprowadzonych kontroli.

2. Powołanie zespołu w celu opracowania preliminarza budżetowego Oddziału na rok 2017. Omówiono także bieżące sprawy gospodarcze Oddziału.

3. Wiceprezes Oddziału Kol. Grzegorz Szczepaniak zreferował przebieg posiedzenia Rady Prezesów Oddziałów PTTK woj. Śląskiego w Jaworznie 26.11.2016 r.

4.Przyjęcie ramowego planu pracy Oddziału na rok 2017.

5. Podjęcie uchwały o powołaniu w Oddziale Babiogórskim PTTK Policyjnego Klubu Górskiego PTTK “ŻBIK” przy Komendzie Powiatowej Policji w Żywcu.

6.Podjęcie uchwały o powołaniu w Oddziale Babiogórskim PTTK Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego PTTK “BOJNO” przy Szkole Podstawowej nr 1 w Cięcinie.

7.Powołanie komisji inwentaryzacyjnej.

8.Podsumowanie przebiegu kampanii sprawozdawczo-wyborczej w kołach i klubach PTTK oraz kwestie organizacyjne związane z przygotowaniami do Zwyczajnego Walnego Zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego Oddziału 11 marca 2017 r.