Pierwsze posiedzenie plenarne Zarządu Oddziału w nowej kadencji

14 marca br. na swoim pierwszym posiedzeniu plenarnym w nowej kadencji Zarząd Oddziału Babiogórskiego PTTK dokonał dalszego ukonstytuowania się w następujący sposób: Wiceprezes ds. organizacji imprez turystycznych Kol. Beata Gołek-Kasprzak, Wiceprezes ds. finansowych i gospodarczych Kol. Marek Sapeta, Wiceprezes ds. działalności kół i klubów Kol. Grzegorz Szczepaniak, Wiceprezes ds. statutowo-regulaminowych oraz działalności komisji oddziałowych Kol. Andrzej Ryłko, Sekretarz Oddziału Kol. Ireneusz Kmiecik (opieka nad Oddziałową Komisją Krajoznawczą), Skarbnik Oddziału Kol. Zdzisław Wisła (opieka nad Oddziałową Komisją Turystyki Górskiej i poczet sztandarowy Oddziału). Prócz tego dokonano podziału zadań Kol. Piotr Parcia (opieka nad Oddziałową Kapitułą Odznaczeń i Wyróżnień), Kol. Małgorzata Golec (działalność na rzecz dzieci i młodzieży), Kol. Stanisław Gołek (opieka nad Oddziałową Komisją Górskiej Turystyki Jeździeckiej).

Zarząd podjął uchwały o powołaniu Prezydium ZO w wymienionym składzie, powołaniu komisji oddziałowych oraz kapituły

(Kapituła Odznaczeń i Wyróżnień w składzie Anna Wróbel, Anna Zięba, Halina Duraj, Krystyna Czech, Beata Stefaniuk, Piotr Parcia)

,zmiany regulaminu komisji oddziałowych, rozdzieleniu środków na działalność kół i klubów w zakresie organizacji imprez, udzielenia pełnomocnictwa do reprezentowania na Walne Zgromadzenie Wspólników Spółki Karpaty. Omówiono zasady współpracy z Sądem Koleżeńskim Oddziału i Oddziałową Komisją Rewizyjną, których członkowie uczestniczyli w posiedzeniu.