www.zywiec.pttk.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Aktualności

Kalendarz imprez Oddziału Babiogórskiego PTTK na 2019 r.

Email Drukuj PDF

Przedstawiamy kalendarz imprez naszego Oddziału na 2019 r.

Oferta jest skierowana w większości do członków PTTK. Szczegóły każdego wydarzenia będą się ukazywać w terminie około 2 tygodni wcześniej. Prosimy kontaktować się z organizatorami danej imprezy, wycieczki.

kalendarz do pobrania

Życzymy wiele satysfakcji z działalności w 2019 r.

Zarząd Oddziału Babiogórskiego PTTK

 

Konkurs fotograficzny "Żywiecczyzna - piękno bliskie sercu"

Email Drukuj PDF

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym "Żywiecczyzna - piękno bliskie sercu", związanym z architekturą regionu. Szczegóły w załącznikach oraz u Organizatora Konkursu - Oddziałowa Komisja Krajoznawcza - Oddział Babiogórski PTTK w Żywcu oraz Klub Fotograficzny PTTK Góry Bez Cenzury :)

Regulamin do pobrania

 

52 Jesienny Zlot Żywczaków Babia Góra 2018

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na 52 Jesienny Zlot Żywczaków Babia Góra 2018. Zapisy ruszają 3 września i potrwają do 25 września. W załączeniu Regulamin i Karta Zgłoszenia obowiązująca drużyny. Do zobaczenia na Babiogórskich szlakach 30 września 2018 r. :)

Regulamin i karta zgłoszenia

 


 

Rusza XLIV Rajd Pięciu Wierchów Beskidzkich

Email Drukuj PDF

1 czerwca 2018 rozpoczynamy oficjalnie "XLIV "Rajd Pięciu Wierchów Beskidzkich" zwany też "Rajdem na Raty". Do 10 października 2018 r. macie czas na potwierdzenie zdobycia 5 dowolnych szczytów należących do Beskidów Zachodnich (oczywiście można zdobyć więcej). 14 października podsumujemy nasz Rajd podczas spotkania, którego miejscem w tym roku będzie Bacówka PTTK na Krawcowym Wierchu. Zakończenie Rajdu będzie też okazją do rozstrzygnięcia konkursu fotograficznego "Magia Beskidów" odbywającego się pod patronatem Oddziału Babiogórskiego PTTK. Szczegóły w załączonym regulaminie. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na szlakach  :)

regulamin i karta zgłoszenia drużyny

 

XXV Wiosenny Zlot Żywczaków

Email Drukuj PDF

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania

 


Strona 1 z 62