www.zywiec.pttk.pl

100 rocznica śmierci Dr Hugo Zapałowicza

51 Jesienny Zlot Żywczaków Babia Góra 2017

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na tradycyjny 51 Jesienny Zlot Żywczaków. W tym roku szczególnie wspominamy Dr Hugo Zapałowicza założyciela naszego Oddziału, w setną rocznicę jego śmierci.

Jemu poświęcona będzie odznaka tegorocznego zlotu.

Zapisy drużyn jak i turystów indywidualnych rozpoczną się w poniedziałek 11 września i zakończą w środę 20 września. Prosimy przestrzegać podanych terminów, jednocześnie informujemy, że zapisy turystów chcących uczestniczyć indywidualnie przyjmuje biuro Oddziału PTTK w Żywcu w godzinach urzędowania, zaś zapisy do drużyn reprezentujących poszczególne koła i kluby prowadzą zarządy tychże jednostek i należy się z nimi kontaktować.

Prosimy dowiadywać się w swoich kołach i klubach czy organizują one wspólny przejazd. Niezależnie od tego turyści indywidualni oraz w ograniczonym zakresie drużyny z kół i klubów będą mogły skorzystać z przejazdu organizowanego bezpośrednio przez Oddział.

Cena wpisowego nie zawiera kosztów za przejazd autokarem.

W załączeniu regulamin i karta zgłoszenia do pobrania.

Rozpoczynamy XLIII Rajd Pięciu Wiechów Beskidzkich

Email Drukuj PDF

Rusza 43 Rajd Pięciu Wierchów Beskidzkich.

W tym roku finał rajdu 15 października w Schronisku PTTK na Wielkiej Raczy :)zapraszamy

regulamin i karta zgłoszenia

Regionalna Konferencja Oddziałów PTTK woj. Śląskiego

Email Drukuj PDF

W dniu 24 czerwca br. w Katowicach odbyła się Regionalna Konferencja Oddziałów PTTK woj. Śląskiego. Wybrano 28 delegatów z naszego województwa na XIX Walny Zjazd PTTK. Wśród nich będzie 5 reprezentantów naszego Oddziału Babiogórskiego: Kol. Andrzej Ryłko, Kol. Józef Talik, Kol. Wojciech Nowak, Kol. Sebastian Słapa i Kol. Jakub Nowak.
Delegaci wezmą udział w wyborach nowych Władz Naczelnych naszego Towarzystwa w dniach 15-16 września br. w Warszawie.

XX Akcja "Wędrówki z Przewodnikiem"

Zapraszamy na XX Akcję "Wędrówki z przewodnikiem" Wakacje 2017