www.zywiec.pttk.pl

Kalendarz imprez Oddziału Babiogórskiego PTTK na 2019 r.

Email Drukuj PDF

Przedstawiamy kalendarz imprez naszego Oddziału na 2019 r.

Oferta jest skierowana w większości do członków PTTK. Szczegóły każdego wydarzenia będą się ukazywać w terminie około 2 tygodni wcześniej. Prosimy kontaktować się z organizatorami danej imprezy, wycieczki.

kalendarz do pobrania

Życzymy wiele satysfakcji z działalności w 2019 r.

Zarząd Oddziału Babiogórskiego PTTK

Konkurs fotograficzny "Żywiecczyzna - piękno bliskie sercu"

Email Drukuj PDF

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Fotograficznym "Żywiecczyzna - piękno bliskie sercu", związanym z architekturą regionu. Szczegóły w załącznikach oraz u Organizatora Konkursu - Oddziałowa Komisja Krajoznawcza - Oddział Babiogórski PTTK w Żywcu oraz Klub Fotograficzny PTTK Góry Bez Cenzury :)