www.zywiec.pttk.pl

Rusza XLIV Rajd Pięciu Wierchów Beskidzkich

Email Drukuj PDF

1 czerwca 2018 rozpoczynamy oficjalnie "XLIV "Rajd Pięciu Wierchów Beskidzkich" zwany też "Rajdem na Raty". Do 10 października 2018 r. macie czas na potwierdzenie zdobycia 5 dowolnych szczytów należących do Beskidów Zachodnich (oczywiście można zdobyć więcej). 14 października podsumujemy nasz Rajd podczas spotkania, którego miejscem w tym roku będzie Bacówka PTTK na Krawcowym Wierchu. Zakończenie Rajdu będzie też okazją do rozstrzygnięcia konkursu fotograficznego "Magia Beskidów" odbywającego się pod patronatem Oddziału Babiogórskiego PTTK. Szczegóły w załączonym regulaminie. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na szlakach  :)

regulamin i karta zgłoszenia drużyny

XXV Wiosenny Zlot Żywczaków

Email Drukuj PDF

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania

XI Zlot Oddziałów PTTK woj. Śląskiego w Gliwicach 14 kwietnia 2018 r.

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na XI Zlot Oddziałów PTTK woj. Śląskiego, którego gospodarzem w tym roku jest Oddział PTTK Ziemi Gliwickiej w Gliwicach.

Ruszają zapisy na tą imprezę w naszym Oddziale. Turyści indywidualni zapisują się poprzez swoje koła i kluby. Koła i kluby PTTK naszego Oddziału, dokonują zgłoszeń na zlot wyłącznie za pośrednictwem biura Oddziału, dostarczając wypełnioną kartę zgłoszenia z listą uczestników, oraz opłacając wpisowe na zlot.

Przejazd na imprezę każde koło, klub organizuje we własnym zakresie, lub korzysta z przejazdu organizowanego przez Oddział co podlega oddzielnej wpłacie.

Informacje w biurze Oddziału

Serdecznie zapraszamy :)

zgłoszenie i regulamin zlotu

Plan wycieczek i imprez na rok 2018

Email Drukuj PDF
  • Przedstawiamy plan wycieczek i imprez, uwzględniający chronologicznie wszystkie najważniejsze imprezy Oddziału Babiogórskiego, oraz kół, klubów i komisji na rok 2018.                                                Plan zatwierdzony uchwałą Zarządu Oddziału nr 35/PL z 12 stycznia 2018 r. będzie na bieżąco uzupełniany i aktualizowany.

plan do pobrania

Życzę udanych wędrówek i wyjazdów, bezpiecznych powrotów oraz zawsze słonecznej pogody

Prezes Oddziału
Jakub Nowak

Składki członkowskie PTTK 2018

Email Drukuj PDF

Prosimy zapoznać się z zasadami opłacania i wysokością składek członkowskich PTTK na rok 2018.

Dodatkowe informacje dotyczą wybory koła/klubu do którego osoba chce przynależeć, oraz podstawowych dokumentów (Statuty) na podstawie, których odbywa się działalność PTTK i Oddziału Babiogórskiego PTTK. Można też pobrać w wersji elektronicznej deklarację członkowską.

Przypominamy, że wszystkie dokumenty zawsze znajdują się w dziale Paragrafy na naszej stronie.

Składki na rok 2018 można opłacać w biurze naszego Oddziału od 11 grudnia 2017 r.