www.zywiec.pttk.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Aktualności

52 Jesienny Zlot Żywczaków Babia Góra 2018

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na 52 Jesienny Zlot Żywczaków Babia Góra 2018. Zapisy ruszają 3 września i potrwają do 25 września. W załączeniu Regulamin i Karta Zgłoszenia obowiązująca drużyny. Do zobaczenia na Babiogórskich szlakach 30 września 2018 r. :)

Regulamin i karta zgłoszenia

 


 

Rusza XLIV Rajd Pięciu Wierchów Beskidzkich

Email Drukuj PDF

1 czerwca 2018 rozpoczynamy oficjalnie "XLIV "Rajd Pięciu Wierchów Beskidzkich" zwany też "Rajdem na Raty". Do 10 października 2018 r. macie czas na potwierdzenie zdobycia 5 dowolnych szczytów należących do Beskidów Zachodnich (oczywiście można zdobyć więcej). 14 października podsumujemy nasz Rajd podczas spotkania, którego miejscem w tym roku będzie Bacówka PTTK na Krawcowym Wierchu. Zakończenie Rajdu będzie też okazją do rozstrzygnięcia konkursu fotograficznego "Magia Beskidów" odbywającego się pod patronatem Oddziału Babiogórskiego PTTK. Szczegóły w załączonym regulaminie. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na szlakach  :)

regulamin i karta zgłoszenia drużyny

 

XXV Wiosenny Zlot Żywczaków

Email Drukuj PDF

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania

 

XI Zlot Oddziałów PTTK woj. Śląskiego w Gliwicach 14 kwietnia 2018 r.

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na XI Zlot Oddziałów PTTK woj. Śląskiego, którego gospodarzem w tym roku jest Oddział PTTK Ziemi Gliwickiej w Gliwicach.

Ruszają zapisy na tą imprezę w naszym Oddziale. Turyści indywidualni zapisują się poprzez swoje koła i kluby. Koła i kluby PTTK naszego Oddziału, dokonują zgłoszeń na zlot wyłącznie za pośrednictwem biura Oddziału, dostarczając wypełnioną kartę zgłoszenia z listą uczestników, oraz opłacając wpisowe na zlot.

Przejazd na imprezę każde koło, klub organizuje we własnym zakresie, lub korzysta z przejazdu organizowanego przez Oddział co podlega oddzielnej wpłacie.

Informacje w biurze Oddziału

Serdecznie zapraszamy :)

 

zgłoszenie i regulamin zlotu

 

Plan wycieczek i imprez na rok 2018

Email Drukuj PDF
  • Przedstawiamy plan wycieczek i imprez, uwzględniający chronologicznie wszystkie najważniejsze imprezy Oddziału Babiogórskiego, oraz kół, klubów i komisji na rok 2018.                                                Plan zatwierdzony uchwałą Zarządu Oddziału nr 35/PL z 12 stycznia 2018 r. będzie na bieżąco uzupełniany i aktualizowany.

plan do pobrania

 

Życzę udanych wędrówek i wyjazdów, bezpiecznych powrotów oraz zawsze słonecznej pogody


Prezes Oddziału
Jakub Nowak

 


Strona 1 z 62