www.zywiec.pttk.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Aktualności

XI Zlot Oddziałów PTTK woj. Śląskiego w Gliwicach 14 kwietnia 2018 r.

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na XI Zlot Oddziałów PTTK woj. Śląskiego, którego gospodarzem w tym roku jest Oddział PTTK Ziemi Gliwickiej w Gliwicach.

Ruszają zapisy na tą imprezę w naszym Oddziale. Turyści indywidualni zapisują się poprzez swoje koła i kluby. Koła i kluby PTTK naszego Oddziału, dokonują zgłoszeń na zlot wyłącznie za pośrednictwem biura Oddziału, dostarczając wypełnioną kartę zgłoszenia z listą uczestników, oraz opłacając wpisowe na zlot.

Przejazd na imprezę każde koło, klub organizuje we własnym zakresie, lub korzysta z przejazdu organizowanego przez Oddział co podlega oddzielnej wpłacie.

Informacje w biurze Oddziału

Serdecznie zapraszamy :)

 

zgłoszenie i regulamin zlotu

 

Plan wycieczek i imprez na rok 2018

Email Drukuj PDF
  • Przedstawiamy plan wycieczek i imprez, uwzględniający chronologicznie wszystkie najważniejsze imprezy Oddziału Babiogórskiego, oraz kół, klubów i komisji na rok 2018.                                                Plan zatwierdzony uchwałą Zarządu Oddziału nr 35/PL z 12 stycznia 2018 r. będzie na bieżąco uzupełniany i aktualizowany.

plan do pobrania

 

Życzę udanych wędrówek i wyjazdów, bezpiecznych powrotów oraz zawsze słonecznej pogody


Prezes Oddziału
Jakub Nowak

 

Składki członkowskie PTTK 2018

Email Drukuj PDF

Prosimy zapoznać się z zasadami opłacania i wysokością składek członkowskich PTTK na rok 2018.

Dodatkowe informacje dotyczą wybory koła/klubu do którego osoba chce przynależeć, oraz podstawowych dokumentów (Statuty) na podstawie, których odbywa się działalność PTTK i Oddziału Babiogórskiego PTTK. Można też pobrać w wersji elektronicznej deklarację członkowską.

Przypominamy, że wszystkie dokumenty zawsze znajdują się w dziale Paragrafy na naszej stronie.

Składki na rok 2018 można opłacać w biurze naszego Oddziału od 11 grudnia 2017 r.

 

 

 

100 rocznica śmierci Dr Hugo Zapałowicza

Email Drukuj PDF

 

51 Jesienny Zlot Żywczaków Babia Góra 2017

Email Drukuj PDF

 

Zapraszamy na tradycyjny 51 Jesienny Zlot Żywczaków. W tym roku szczególnie wspominamy Dr Hugo Zapałowicza założyciela naszego Oddziału, w setną rocznicę jego śmierci.

Jemu poświęcona będzie odznaka tegorocznego zlotu.

Zapisy drużyn jak i turystów indywidualnych rozpoczną się w poniedziałek 11 września i zakończą w środę 20 września. Prosimy przestrzegać podanych terminów, jednocześnie informujemy, że zapisy turystów chcących uczestniczyć indywidualnie przyjmuje biuro Oddziału PTTK w Żywcu w godzinach urzędowania, zaś zapisy do drużyn reprezentujących poszczególne koła i kluby prowadzą zarządy tychże jednostek i należy się z nimi kontaktować.

Prosimy dowiadywać się w swoich kołach i klubach czy organizują one wspólny przejazd. Niezależnie od tego turyści indywidualni oraz w ograniczonym zakresie drużyny z kół i klubów będą mogły skorzystać z przejazdu organizowanego bezpośrednio przez Oddział.

Cena wpisowego nie zawiera kosztów za przejazd autokarem.

W załączeniu regulamin i karta zgłoszenia do pobrania.

 


Strona 1 z 61