Koło Przewodników Górskich PTTK

poniedziałek, 08 kwietnia 2013 10:12
Drukuj

Informacje na temat Koła Przewodników Górskich przy Oddziale Babiogórskim PTTK w Żywcu

 

Koło Przewodników na facebooku

 

 

ZARZĄD KOŁA PRZEWODNIKÓW

GÓRSKICH  PTTK

 

Prezes Zdzisław Urbański
Wiceprezes Andrzej Ryłko
Skarbnik Krystyna Czul
Sekretarz Katarzyna Syc
Członek Zarządu Jerzy Czernek

Nasi przedstawiciele w Zarządzie Oddziału to Grzegorz Szczepaniak i Andrzej Ryłko.

Spotkania członków Koła Przewodników odbywają się w trzeci czwartek miesiąca
o godzinie 16 w siedzibie Oddziału od września do kwietnia.

Adres:
Koło Przewodników przy Oddziale Babiogórskim PTTK w Żywcu
ul. 3 Maja 16
Tel. 338-612-634

 

WYKAZ CZŁONKÓW KOŁA PRZEWODNIKÓW GÓRSKICH PTTK

W ODDZIALE BABIOGÓRSKIM PTTK W ŻYWCU

 

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Telefon
1. Władysława Cisek Lipowa 506180002
2. Jerzy Chłopczyk Żywiec 505445818
3. Krystyna Czech Żywiec 660572814
4. Krystyna Czul Żywiec 600104676
5. Stanisław Dziedzic Cisiec 662282226
6. Jerzy Czernek
Cięcina 793471126
7. Mirosław Ostrowski
Bielsko-Biała 501249064
8. Katarzyna Syc
Wieprz 601181350
9. Maria Kłosowska Żywiec 504516006
10. Stanisław Maślanka Stryszawa 602525427
11. Grzegorz Matonóg Krzeszów 694955914
12. Aniela Michalska Radziechowy 605283747
13. Kazimierz Oczko Żywiec 338627020
14. Piotr Piętka Węgierska Górka 502440438
15. Andrzej Ryłko Rajcza 888761262
16. Rafał Sanetra Węgierska Górka 607888935
17. Jacek Seweryn Żywiec 605461209
18. Robert Słonka Żywiec 602187327
19. Krzysztof Staszkiewicz Żywiec 501953469
20. Grzegorz Szczepaniak Żywiec 609517323
21. Adolf Śpiołek Czechowice Dziedzice 601469151
22. Józef Talik Świnna 609385358
23. Zdzisław Urbański Żywiec 606344158
24. Krystyna Walas Jeleśnia 604284801
25. ---------------------------------- --------------------------------------------- -------------------
26. Czesława Wolna Ujsoły 665956063
27. Aleksander Zuziak Żywiec 609464558
28. Stanisław Żoczek Czechowice Dziedzice 888074839